1778
35815
Szklarska Poręba
35PLN
Ilość miejsc: 48
Typ: Pensjonat w Szklarskiej Porębie
Dostępność obiektu :
(+48) 757174391
(+48) 603255206
58-580 Szklarska Poręba, ul. ul. Franciszkańska 12
woj. dolnośląskie, region: Karkonosze mapa Szklarska PorębaPensjonat "Jeleni Róg"
oferta aktualna do dnia:2012-10-05Pensjonat ,,Jeleni Róg,, to zabytkowy obiekt z początku zeszłego wieku.
Dawny "Haus Ines" już w latach 20-tych opisywany był w przewodnikach jako komfortowy pensjonat, wyposażony w centralne ogrzewanie, światło elektryczne, łazienki, a nawet... własną ciemnię fotograficzną.
Obecnie obiekt został pieczołowicie odrestaurowany z zachowaniem jego pierwotnego wyglądu zewnętrznego.
Do dyspozycji gości oddajemy 48 miejsc noclegowych w 14 obszernych pokojach z łazienkami i zabudowanymi werandami z których rozpościera się piękny widok na ponoramę Karkonoszy. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, grill ogrodowy, oferujemy bezpłatne miejsca postojowe.
W każdym z pokoi znajduje się telewizor, czajnik oraz filiżanki. Na górnym piętrze dostępny jest również aneks kuchenny. Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi. Zapraszamy również do jadalni gdzie serwujemy smaczne, obfite i urozmaicone śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje (dla grup).
Do dyspozycji gości oddajemy również stylowy salon kominkowy (możliwość rezerwacji w recepcji).
Niezaprzeczalnym atutem pensjonatu jest także jego doskonała lokalizacja. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 350m. przy czym położenie nieco na uboczu pozwala jednocześnie cieszyć się brakiem odgłosów uciążliwego gwaru miejskiego, jedynym ,,hałasem,, jest szum biegnącej nieopodal rzeki Kamiennej.
W POBLIŻU
200 m do PKS, postoju TAXI
600 m do Doliny Szczęścia (3 wyciągi orczykowe naśnieżane i oświetlone).
350 m do centrum.
300m do parku zdrojowego Esplanada ze zjeżdżalnią grawitacyjną.
1400m do wyciągu na Szrenicę
Cena noclegu już od 35zł/os.
Szczegółowy CENNIK - kliknij www.jelenirog.pl
Przy rezerwacji prosimy o wpłatę 30% kosztów pobytu tytułem zadatku - z podaniem terminu przyjazdu i wyjazdu. Pozostała opłata za pobyt płatna w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji z przyjazdu zadatek ulega przepadkowi.
Dane do przelewu:
Paweł Klapsa ul.Franciszkańska 12 58-580 Szklarska Poręba,
Getin Noble Bank SA, nr rach: 02 1560 0013 2014 7510 6991 0001
ZAPRASZAMY
| Dostępność | Ilość miejsc | Apartamenty | Pokoje 1 os. | Pokoje 2 os. | Pokoje 3 os. | Pokoje 4 os. | Ceny |
brak danych |
48 | 1 | 1 | 6 | 2 | 6 | 35PLN |
200 m do PKS, postoju TAXI
600 m do Doliny Szczęścia (3 wyciągi orczykowe naśnieżane i oświetlone).
350 m do centrum.
300m do Parku Esplanada ze zjeżdżalnią grawitacyjną.
1400m do wyciągu na Szrenicę
Copyright © 2004 - 2012 Szukamnoclegu.pl
Wykonanie: Tenet